
Дитячий набір для гри з піском "Млинок 4" 1370TXK
- Готово до відправки
- Код: 1370TXK
185 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Дитячий набір для гри з піском "Млинок 4" 1370TXK
Дитячий набір для гри з піском "Млинок 4" 1370TXK — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
1370) — це не просто млинок, а захопливий набір для ігор з водою та піском. Завдяки своєму оригінальному дизайну у формі пінгвіна з парасолькою, він приверне увагу будь-якого малюка.
Особливості та переваги: Рухоме колесо : Головна особливість млинка — це його рухоме колесо, яке починає обертатися від потоку води або піску.
Обирайте цей товар вже сьогодні, щоб подарувати дитині цікаву гру та нові яскраві емоції.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 285 мм |
| Висота | 165 мм |
| Упаковка | Сітка |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 5 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 28.5 |
| Габарити: ширина | 15 |
| Габарити: висота | 16.5 |
| Вид | Ігровий набір |
| Вік | Від 12 міс |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 185 ₴






