Новинка

Дерев'яний пазл для малюків "Анатомія людини - хлопчик - 2", PSD261
- Готово до відправки
- Код: PSD261
652 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яний пазл для малюків "Анатомія людини - хлопчик - 2", PSD261 — якісна дитяча іграшка, яка підходить для гри вдома, розвитку корисних навичок і цікавого дозвілля.
- Користь: розвиває дрібну моторику, логіку та уважність.
- Матеріал: Дерево.
- Колір: Різні кольори.
- Пакування: Поліетиленовий пакет.
- Розмір: 23x16 мм.
Іграшка стане чудовим варіантом для подарунка дитині, занять за методиками раннього розвитку та щоденної корисної гри.
Замовляйте в інтернет-магазині SofiToys з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubumblebees |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Багатошаровий |
| Тип пазла | Пазл |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Дерево |
| Тематика | Біологія |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Формат | A5 |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Довжина упаковки | 230 мм |
| Ширина упакування | 160 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 23 см |
| Ширина | 16 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Вид | Дошкільні |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 652 ₴





