Новинка

Дитячий дерев'яний сортер Фігури Монтессорі Puz - 90320, 30 ел., Від 3-х років, Puz-90320
- Немає в наявності
- Код: Puz-90320
747 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий дерев'яний сортер Фігури Монтессорі Puz - 90320, 30 ел., Від 3 - х років, Puz - 90320 — якісна дитяча іграшка, яка підходить для гри вдома, розвитку корисних навичок і цікавого дозвілля. Рекомендований вік: Від 3-х років.
- Користь: допомагає вивчати форми, кольори, рахунок і тренує мислення.
- Матеріал: Дерево.
- Комплектація: 30 елементів.
- Колір: Різні кольори.
- Пакування: Картонна коробка.
- Розмір: 300x70x70 мм.
Іграшка стане чудовим варіантом для подарунка дитині, занять за методиками раннього розвитку та щоденної корисної гри.
Замовляйте в інтернет-магазині SofiToys з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PuzzleOk |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сортер |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 30 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 70 мм |
| Вага | 1000 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 300 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Висота упаковки | 70 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 30 |
| Вікова група | Від 3 років |
| Габарити: ширина | 7 |
| Габарити: висота | 7 |
| Вид | Розвивальні |
| Вага товару | 1 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
- Ціна: 747 ₴




