
Дитячий метальний літак-планер C28004(жовтий) довжина 38 см
- Немає в наявності
- Код: C28004(Yellow)
76 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Дитячий метальний літак-планер C28004(жовтий) довжина 38 см
Дитячий метальний літак-планер C28004(жовтий) довжина 38 см — вдалий вибір для тих, хто шукає різні іграшки для вулиці зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Пінопластовий метальний планер — це чудова іграшка, яка подарує дитині безліч годин веселощів на свіжому повітрі. Його легкість і великі крила дозволяють йому плавно літати та виконувати різноманітні маневри.
Це робить його доступним для дітей будь-якого віку. Серед важливих особливостей товару варто відзначити: 38 см.
Замовляйте зараз, щоб доповнити дитячі ігри цікавою та практичною іграшкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Літак |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пінопласт |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 30 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Висота | 100 мм |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 38 |
| Габарити: ширина | 3 |
| Габарити: висота | 10 |
| Вид | Розважальні |
| Вік | Від 6 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 76 ₴






