
Дитячий набір для гри в пісочниці та водою 0105TXK
- Готово до відправки
- Код: 0105TXK
210 ₴
Дитячий набір для гри в пісочниці та водою 0105TXK
Дитячий набір для гри в пісочниці та водою 0105TXK — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Іграшка «Набір для гри з піском та водою ТехноК» — це яскравий та захопливий комплект для маленьких дослідників. Цей набір ідеально підходить для активного і веселого відпочинку, допомагаючи дитині розвивати важливі навички.
Особливості та переваги: Повна комплектація : У набір входить все необхідне для творчих ігор: Відерце із цікавим візерунком, який не стирається. Серед важливих особливостей товару варто відзначити: пластику.
Додавайте товар у кошик та тіште дитину корисною іграшкою для активної гри й розвитку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 165 мм |
| Висота | 165 мм |
| Вага | 179 г |
| Упаковка | Сітка |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 3 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 16.5 |
| Габарити: ширина | 15 |
| Габарити: висота | 16.5 |
| Вага товару | 0.179 |
| Вік | Від 12 міс |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 210 ₴






