Новинка

Дитячий генератор мильних бульбашок Кит MY272-1
- Готово до відправки
- Код: MY272-1
265 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий генератор мильних бульбашок Кит MY272-1
Дитячий генератор мильних бульбашок Кит MY272-1 — вдалий вибір для тих, хто шукає мыльные пузыри зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Ця установка для мильних бульбашок обов'язково потішить як дітей, так і дорослих, створюючи справжню магію та атмосферу свята. Це чудовий спосіб розважитися та провести час разом.
Достатньо налити мильний розчин у спеціальний жолобок на передній частині установки. Серед важливих особливостей товару варто відзначити: 5 см.
Оформлюйте замовлення, якщо шукаєте вдалий варіант для щоденних ігор, дозвілля та розвитку дитини.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Синій |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Висота | 105 мм |
| Стан | Новий |
| Живлення | Батарейки |
| Тип | Автомат |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 13 |
| Габарити: ширина | 10.5 |
| Габарити: висота | 10.5 |
| Вид | Розважальні |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Паковання | Демонстраційно-відкрита |
| Живлення іграшки | 2 батарейки типу АА (до комплекту не входять) |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 265 ₴


