Новинка

Дитячий генератор мильних бульбашок Пістолет 2238 (рожевий) зі світлом
- Готово до відправки
- Код: 2238(Pink)
300 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий генератор мильних бульбашок Пістолет 2238 (рожевий) зі світлом
Дитячий генератор мильних бульбашок Пістолет 2238 (рожевий) зі світлом — вдалий вибір для тих, хто шукає мыльные пузыри зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Ця стильна та яскрава іграшка подарує вашій дитині безліч веселих моментів. Спостереження за вільним рухом бульбашок та спроби їх зловити не лише розважають, але й сприяють розвитку важливих навичок.
Це ідеальне доповнення до будь-якого свята чи дитячих розваг на свіжому повітрі.
Додавайте товар у кошик та тіште дитину корисною іграшкою для активної гри й розвитку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Висота | 150 мм |
| Стан | Новий |
| Живлення | Батарейки |
| Тип | Пістолет |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 17 |
| Габарити: ширина | 6 |
| Габарити: висота | 15 |
| Вид | Розважальні |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Паковання | Картонна коробка |
| Живлення іграшки | 4 батарейки типу АА (до комплекту не входять) |
| Стать | Для дівчаток |
- Ціна: 300 ₴



