Новинка

Дитячий генератор мильних бульбашок Пістолет 2236 зі світлом
- Готово до відправки
- Код: 2236
359 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий генератор мильних бульбашок Пістолет 2236 зі світлом
Дитячий генератор мильних бульбашок Пістолет 2236 зі світлом — вдалий вибір для тих, хто шукає мыльные пузыри зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Ця стильна та яскрава іграшка подарує вашій дитині безліч веселих моментів. Спостереження за вільним рухом бульбашок та спроби їх зловити не лише розважають, але й сприяють розвитку важливих навичок.
Це ідеальне доповнення до будь-якого свята чи дитячих розваг на свіжому повітрі.
Оформлюйте замовлення, якщо шукаєте вдалий варіант для щоденних ігор, дозвілля та розвитку дитини.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Синій |
| Ширина | 65 мм |
| Довжина | 215 мм |
| Висота | 155 мм |
| Стан | Новий |
| Живлення | Батарейки |
| Тип | Пістолет |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 21.5 |
| Габарити: ширина | 6.5 |
| Габарити: висота | 15.5 |
| Вид | Розважальні |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Паковання | Картонна коробка |
| Живлення іграшки | 4 батарейки типу АА (до комплекту не входять) |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 359 ₴


