
Набір для пісочниці "Ромашка №4" 1128 лопатка, граблі, пасочки
- Готово до відправки
- Код: 1128
65 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Набір для пісочниці "Ромашка №4" 1128 лопатка, граблі, пасочки
Набір для пісочниці "Ромашка №4" 1128 лопатка, граблі, пасочки — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Кожна дитина знає, що без лопатки, грабельок і пасочок у пісочниці робити нічого! Тому пісочний набір «Ромашка» №4 буде цінним і корисним придбанням, яке перетворить будь-яку прогулянку на захопливу гру.
Цього цілком достатньо, щоб дитина могла спорудити високі вежі з піску, міцні фортеці чи інші фантастичні фігури.
Обирайте цей товар вже сьогодні, щоб подарувати дитині цікаву гру та нові яскраві емоції.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Colorplast |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 115 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Висота | 110 мм |
| Вага | 98 г |
| Упаковка | Сітка |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 4 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 24 |
| Габарити: ширина | 11.5 |
| Габарити: висота | 11 |
| Вид | Ігровий набір |
| Вага товару | 0.098 |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 65 ₴


