
Набір для пісочниці "Незабудка №4" 0954 лопатка, граблі, пасочки
- Готово до відправки
- Код: 0954
94 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Набір для пісочниці "Незабудка №4" 0954 лопатка, граблі, пасочки
Набір для пісочниці "Незабудка №4" 0954 лопатка, граблі, пасочки — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Без підручних засобів і необхідних інструментів у пісочниці робити нічого, і про це знає кожен! Пісочний набір «Незабудка» №4 — це ідеальне придбання для вашої дитини, яке допоможе їй створювати справжні шедеври з піску.
Особливості та переваги: Повна комплектація : У набір входить все необхідне для творчості в пісочниці: лопатка, грабельки та чотири великі пасочки .
Додавайте товар у кошик та тіште дитину корисною іграшкою для активної гри й розвитку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Colorplast |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 85 мм |
| Довжина | 225 мм |
| Висота | 170 мм |
| Вага | 148 г |
| Упаковка | Сітка |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 6 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 22.5 |
| Габарити: ширина | 8.5 |
| Габарити: висота | 17 |
| Вид | Ігровий набір |
| Вага товару | 0.148 |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 94 ₴


