
Набір для пісочниці "Дзвіночок №4" 1005 лопатка, граблі, пасочки
- Готово до відправки
- Код: 1005
63 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Набір для пісочниці "Дзвіночок №4" 1005 лопатка, граблі, пасочки
Набір для пісочниці "Дзвіночок №4" 1005 лопатка, граблі, пасочки — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Пісочний набір «Дзвіночок» №4 — це ідеальний комплект для веселих ігор на піску. Набір, що складається з лопатки, грабельок та трьох великих фігурних пасочок, обов'язково сподобається вашій дитині та посяде гідне місце серед її улюблених іграшок.
Особливості та переваги: Повна комплектація : У наборі є все необхідне, щоб побудувати замки, випікати «пасочки» та копати тунелі, розвиваючи уяву та творчі здібності . Серед важливих особливостей товару варто відзначити: пластику.
Замовляйте зараз, щоб доповнити дитячі ігри цікавою та практичною іграшкою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Colorplast |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 95 мм |
| Довжина | 205 мм |
| Висота | 110 мм |
| Вага | 89 г |
| Упаковка | Сітка |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 5 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 20.5 |
| Габарити: ширина | 9.5 |
| Габарити: висота | 11 |
| Вид | Ігровий набір |
| Вага товару | 0.089 |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 63 ₴


