Новинка

Генератор мильних бульбашок "Бластер" 666-1(рожевий) підсвічування
- Немає в наявності
- Код: 666-1(Pink)
372 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Генератор мильних бульбашок "Бластер" 666-1(рожевий) підсвічування
Генератор мильних бульбашок "Бластер" 666-1(рожевий) підсвічування — вдалий вибір для тих, хто шукає мыльные пузыри зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Мильні бульбашки: Розвиток через гру Мильні бульбашки — це не лише весела забава, а й корисний інструмент для розвитку дитини. Ця проста розвага допомагає малюку опанувати важливі навички в ігровій формі.
Як бульбашки допомагають розвиватися?
Оформлюйте замовлення, якщо шукаєте вдалий варіант для щоденних ігор, дозвілля та розвитку дитини.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 185 мм |
| Висота | 160 мм |
| Стан | Новий |
| Живлення | Батарейки |
| Тип | Пістолет |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 18.5 |
| Габарити: ширина | 6 |
| Габарити: висота | 16 |
| Вид | Розважальні |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Паковання | Картонна коробка |
| Живлення іграшки | 4 батарейки типу АА (до комплекту не входять) |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 372 ₴



