
Дитячий пістолет запускалка Динозаврик HM-03(синій) 4 диска
- Готово до відправки
- Код: HM-03(Blue)
137 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Дитячий пістолет запускалка Динозаврик HM-03(синій) 4 диска
Дитячий пістолет запускалка Динозаврик HM-03(синій) 4 диска — вдалий вибір для тих, хто шукає різні іграшки для вулиці зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Пориньте у світ захопливих запусків із цією чудовою дитячою іграшкою! Це ідеальний набір для активних ігор, який подарує малюку масу позитивних емоцій та допоможе розвинути важливі навички.
Особливості та переваги: Простота використання : У наборі ви знайдете зручну та просту у використанні запускалку, а також 4 яскраві диски .
Обирайте цей товар вже сьогодні, щоб подарувати дитині цікаву гру та нові яскраві емоції.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Бірюзовий |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискомет |
| Тип боєприпасів | Диски |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 135 мм |
| Ширина упакування | 50 мм |
| Висота упаковки | 135 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 13.5 |
| Габарити: ширина | 5 |
| Габарити: висота | 13.5 |
| Вид | Розважальні |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 137 ₴




