
Набір для гри серії "Air Storm" ZARTZ CATCH Zing ZG2552, 2 мішені і 1 стріла
- Готово до відправки
- Код: ZG2552
315 ₴
Набір для гри серії "Air Storm" ZARTZ CATCH Zing ZG2552, 2 мішені і 1 стріла
Набір для гри серії "Air Storm" ZARTZ CATCH Zing ZG2552, 2 мішені і 1 стріла — вдалий вибір для тих, хто шукає різні іграшки для вулиці зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Набір для гри серії 'Air Storm' - Zarts Catch — це гарантія веселих та активних розваг для всієї родини. Цей захопливий комплект дозволяє влаштовувати змагання з друзями, тренуючи влучність та спритність.
Легку та яскраву мішень зручно надягати на руку для захопливої гри в "кішки-мишки" або закріпити на будь-якій гладкій поверхні як стаціонарну ціль.
Додавайте товар у кошик та тіште дитину корисною іграшкою для активної гри й розвитку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zing |
| Країна виробник | Китай |
| Тип гри | Кетчбол |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Вага | 160 г |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Блістер |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Довжина упаковки | 260 мм |
| Висота упаковки | 318 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 26 |
| Габарити: ширина | 6 |
| Габарити: висота | 31.8 |
| Тип | Спортивні та активні ігри |
| Вид | Розважальні |
| Вага товару | 0.16 |
| Вік | Від 8 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | США |
| Паковання | Демонстраційно-відкрита |
| Стать | Для хлопчиків |
- Ціна: 315 ₴








