
Іграшкова сокира серії "Air Storm" Zing ZG508G ZAX зелений
- Немає в наявності
- Код: ZG508G
426 ₴
Іграшкова сокира серії "Air Storm" Zing ZG508G ZAX зелений
Іграшкова сокира серії "Air Storm" Zing ZG508G ZAX зелений — вдалий вибір для тих, хто шукає різні іграшки для вулиці зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Іграшкова сокира серії 'Air Storm' - ZAX — це ідеальний спосіб влаштувати веселі та безпечні змагання вдома або на вулиці. Ця іграшка забезпечить максимальну розвагу для всієї родини, допомагаючи дитині розвивати важливі навички в ігровій формі.
Особливості та переваги: Повна безпека : Сокира виготовлена з піноматеріалу, що робить її абсолютно безпечною для використання як у приміщенні, так і на відкритому повітрі.
Замовляйте зараз, щоб доповнити дитячі ігри цікавою та практичною іграшкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zing |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Холодна зброя |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 212 мм |
| Ширина | 62 мм |
| Висота | 340 мм |
| Вага | 114 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Довжина упаковки | 212 мм |
| Ширина упакування | 62 мм |
| Висота упаковки | 340 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 21.2 |
| Габарити: ширина | 6.2 |
| Габарити: висота | 34 |
| Вид | Розважальні |
| Вага товару | 0.114 |
| Вік | Від 8 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | США |
| Паковання | Без паковання |
| Стать | Для хлопчиків |
- Ціна: 426 ₴








