Новинка

Генератор мильних бульбашок "Бластер" 8012K-8018K(Turquoise) підсвічування
- Готово до відправки
- Код: 8012K-8018K(Turquoise)
585 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Генератор мильних бульбашок "Бластер" 8012K-8018K(Turquoise) підсвічування
Генератор мильних бульбашок "Бластер" 8012K-8018K(Turquoise) підсвічування — вдалий вибір для тих, хто шукає мыльные пузыри зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Приготуйтеся до справжнього вибуху емоцій та безлічі райдужних бульбашок з цим захопливим автоматом-бластером . Ця іграшка перетворить будь-яке свято чи прогулянку на незабутнє шоу, наповнене веселощами та магією.
Просто натисніть на курок, і потік мерехтливих сфер наповнить простір.
Оформлюйте замовлення, якщо шукаєте вдалий варіант для щоденних ігор, дозвілля та розвитку дитини.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Бірюзовий |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 420 мм |
| Висота | 205 мм |
| Стан | Новий |
| Живлення | Батарейки |
| Тип | Автомат |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 42 |
| Габарити: ширина | 9 |
| Габарити: висота | 20.5 |
| Вид | Розважальні |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Паковання | Картонна коробка |
| Живлення іграшки | 4 батарейки типу АА (до комплекту не входять) |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 585 ₴


