
Генератор мильних бульбашок "Бластер" 018-24Y-1-3-5(синій) підсвічування
- Немає в наявності
- Код: 018-24Y-1-3-5(Blue)
263 ₴
Генератор мильних бульбашок "Бластер" 018-24Y-1-3-5(синій) підсвічування
Генератор мильних бульбашок "Бластер" 018-24Y-1-3-5(синій) підсвічування — вдалий вибір для тих, хто шукає мыльные пузыри зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Подаруйте дитині справжнє свято з цим захопливим пістолетом-бластером для мильних бульбашок . Ця іграшка перетворить звичайний день на чарівну феєрію сотень яскравих райдужних бульбашок, що мерехтять під таємничим світлом.
Особливості та переваги: Феєрія бульбашок : Завдяки спеціальному дизайну, бластер створює безліч великих і маленьких мильних бульбашок одним натисканням.
Замовляйте зараз, щоб доповнити дитячі ігри цікавою та практичною іграшкою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Синій |
| Ширина | 75 мм |
| Довжина | 185 мм |
| Висота | 160 мм |
| Стан | Новий |
| Живлення | Батарейки |
| Тип | Пістолет |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 18.5 |
| Габарити: ширина | 7.5 |
| Габарити: висота | 16 |
| Вид | Розважальні |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Паковання | Картонна коробка |
| Живлення іграшки | 4 батарейки типу АА (до комплекту не входять) |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 263 ₴


