Новинка

Дерев'яний сортер "Потяг великий", 81 ел., Від 18 міс, PSD296
- Готово до відправки
- Код: PSD296
1 332 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яний сортер "Потяг великий", 81 ел., Від 18 міс, PSD296 — якісна дитяча іграшка, яка підходить для гри вдома, розвитку корисних навичок і цікавого дозвілля. Рекомендований вік: Від 18 міс.
- Користь: допомагає вивчати форми, кольори, рахунок і тренує мислення.
- Матеріал: Дерево.
- Комплектація: 81 елементів.
- Колір: Різні кольори.
- Пакування: Поліетиленовий пакет.
- Розмір: 470x10x330 мм.
Іграшка стане чудовим варіантом для подарунка дитині, занять за методиками раннього розвитку та щоденної корисної гри.
Замовляйте в інтернет-магазині SofiToys з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubumblebees |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Рамка-вкладиш |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 18 міс |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 81 шт. |
| Особливості | Пазл |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 470 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Висота | 330 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Довжина упаковки | 470 мм |
| Ширина упакування | 10 мм |
| Висота упаковки | 330 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 47 |
| Вікова група | Від 16 місяців |
| Габарити: ширина | 1 |
| Габарити: висота | 33 |
| Вид | Розвивальна іграшка |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
- Ціна: 1 332 ₴






