
Дитячий генератор мильних бульбашок "Рибка" F2288(жовтий) 60 мл
- Готово до відправки
- Код: F2288(Yellow)
211 ₴
Дитячий генератор мильних бульбашок "Рибка" F2288(жовтий) 60 мл
Дитячий генератор мильних бульбашок "Рибка" F2288(жовтий) 60 мл — вдалий вибір для тих, хто шукає мыльные пузыри зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Подаруйте дитині справжнє свято з цим захопливим пістолетом-бластером для мильних бульбашок . Ця іграшка перетворить звичайний день на чарівну феєрію сотень яскравих райдужних бульбашок, що мерехтять під таємничим світлом.
Особливості та переваги: Феєрія бульбашок : Завдяки спеціальному дизайну, бластер створює безліч великих і маленьких мильних бульбашок одним натисканням.
Оформлюйте замовлення, якщо шукаєте вдалий варіант для щоденних ігор, дозвілля та розвитку дитини.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Об'єм ємності | 60 мл |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 65 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Висота | 150 мм |
| Стан | Новий |
| Живлення | Батарейки |
| Тип | Пістолет |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 23 |
| Габарити: ширина | 6.5 |
| Габарити: висота | 15 |
| Вид | Розважальні |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Паковання | Блістер |
| Живлення іграшки | 4 батарейки типу АА (до комплекту не входять) |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 211 ₴


