Новинка

Дерев'яний сортер "Логічні блоки Дьенеша", 48 ел., Від 3-х років, QB700-006
- Готово до відправки
- Код: QB700-006
935 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яний сортер "Логічні блоки Дьенеша", 48 ел., Від 3 - х років, QB700 - 006 — якісна дитяча іграшка, яка підходить для гри вдома, розвитку корисних навичок і цікавого дозвілля. Рекомендований вік: Від 3-х років.
- Користь: допомагає вивчати форми, кольори, рахунок і тренує мислення.
- Матеріал: Дерево.
- Комплектація: 48 елементів.
- Колір: Різні кольори.
- Пакування: Картонна коробка.
- Розмір: 28x7x18 мм.
Іграшка стане чудовим варіантом для подарунка дитині, занять за методиками раннього розвитку та щоденної корисної гри.
Замовляйте в інтернет-магазині SofiToys з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | qbee |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сортер |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 48 шт. |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 280 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Висота упаковки | 180 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 28 |
| Вікова група | Від 3 років |
| Габарити: ширина | 7 |
| Габарити: висота | 18 |
| Вид | Настільна гра |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Кількість деталей | 48 |
- Ціна: 935 ₴



