Новинка

Дитяча мозаїка за номерами "Тигреня" 13-126-7 різнокольорові камінчики
- Немає в наявності
- Код: 13-126-7
18 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча мозаїка за номерами "Тигреня" 13-126-7 різнокольорові камінчики — Набір для творчості «Мозаїка»: Створюємо яскраві шедеври! Цей захопливий набір для творчості з мозаїкою у формі камінців — чудовий спосіб розвинути у вашої дитини важливі навички. Він включає картонний малюнок (26х18,5 см), на який потрібно приклеювати мозаїку, перетворюючи звичайне зображення на справжній витвір мистецтва.
- сюжет: Тигренок
- підходить для розвитку дрібної моторики, уваги та посидючості
- допомагає створити яскраву блискучу картинку власноруч
- може стати гарним подарунком для дитини, яка любить творчість
Замовляйте зараз, щоб обрати натхненний набір для творчості та приємного відпочинку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип мозаїки | Самоклеюча |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Комбінований |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Довжина упаковки | 190 мм |
| Ширина упакування | 20 мм |
| Висота упаковки | 120 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 19 |
| Габарити: ширина | 2 |
| Габарити: висота | 12 |
| Тип | Мозаїка |
| Вид | Набір для творчості |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
- Ціна: 18 ₴


