Новинка

Набір для гри на природі "Злови м'яч" MR 1234 м'який м'ячик
- Немає в наявності
- Код: MR 1234
222 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для гри на природі "Злови м'яч" MR 1234 м'який м'ячик
Набір для гри на природі "Злови м'яч" MR 1234 м'який м'ячик — вдалий вибір для тих, хто шукає різні іграшки для вулиці зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Ця проста та захоплива гра — ідеальне розвага для активного відпочинку. Набір включає дві тарілки з поверхнею-липучкою і м'яч з ворсом, який легко прилипає до тарілок.
Це робить гру доступною для дітей будь-якого віку.
Додавайте товар у кошик та тіште дитину корисною іграшкою для активної гри й розвитку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип гри | Кетчбол |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Комбінований |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 190 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Висота | 80 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Сітка |
| Ширина упакування | 190 мм |
| Довжина упаковки | 200 мм |
| Висота упаковки | 80 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 20 |
| Габарити: ширина | 19 |
| Габарити: висота | 8 |
| Тип | Набори |
| Вид | Ігровий набір |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 222 ₴


