Новинка

Гра Головоломка 1223A в пеналі Фіолетовий 1223A(Violet)
- Немає в наявності
- Код: 1223A(Violet)
189 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гра Головоломка 1223A в пеналі Фіолетовий 1223A(Violet)
Гра Головоломка 1223A в пеналі Фіолетовий 1223A(Violet) — це якісна логічна головоломка для дітей 6 років і старше. Модель чудово підходить для домашнього дозвілля, навчання через гру та цікавого подарунка.
Іграшка допомагає розвивати логіку, увагу, уяву, пам’ять і дрібну моторику. Завдяки продуманій конструкції вона захоплює з перших хвилин і підходить як для самостійної гри, так і для спільного дозвілля.
- Матеріал: Пластик
- Вік: Від 6 років
- Стать: Унисекс
- Тип: Гра
- Упаковка: Пластиковий бокс
- Розмір: 3 x 16.5 x 9.5 см
Замовляйте оригінальні головоломки та розвиваючі іграшки в інтернет-магазині SofiToys з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | METR+ |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гра |
| Тип пазла | Головоломка |
| Вікова група | Від 6 років |
| Кількість складових елементів | 55 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Тематика | Абстракція |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Упаковка | Пластиковий бокс |
| Довжина упаковки | 30 мм |
| Ширина упакування | 165 мм |
| Висота упаковки | 95 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 3 |
| Габарити: ширина | 16.5 |
| Габарити: висота | 9.5 |
| Вид | Розвивальна іграшка |
| Вік | Від 6 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Паковання | Пластикова коробка |
| Стать | Унісекс |
| Найменування різновиду | Фіолетовий |
- Ціна: 189 ₴


