Новинка

Навчальна дошка-тренажер 172314 дерев’яна Білий, від 3 років
- Готово до відправки
- Код: 172314(White)
317 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Навчальна дошка-тренажер 172314 дерев’яна Білий, від 3 років
Навчальна дошка-тренажер 172314 дерев’яна Білий, від 3 років — практичний варіант для дитячої творчості, навчання та корисного дозвілля.
Така модель допомагає дитині проводити час цікаво та з користю: допомагає вивчати літери, цифри, форми або базові навички в ігровій формі, розвиває пам’ять, увагу та логічне мислення, підходить для підготовки до дитячого садка та школи.
- рекомендований вік: від 3 років
- матеріал: Дерево
- колір: Білий
- розмір: 45×205×210 см
- упаковка: Картонна коробка
- особливості: Изучение языка
- підходить для дому, подарунка та занять із дитиною
Замовляйте в інтернет-магазині SofiToys — тут ви знайдете товари для розвитку, творчості та навчання дітей.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Ігровий тренажер |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Білий |
| Особливості | Вивчення мови |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 45 мм |
| Ширина | 205 мм |
| Висота | 210 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 45 мм |
| Ширина упакування | 205 мм |
| Висота упаковки | 210 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 4.5 |
| Вікова група | Від 3 років |
| Габарити: ширина | 20.5 |
| Габарити: висота | 21 |
| Вид | Розвивальна іграшка |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Найменування різновиду | Білий |
- Ціна: 317 ₴



