Новинка

Дерев'яна іграшка Рибалка MD 0950 - 57, магнітні фігури, вудка Синій, Від 3-х років, MD 0950-57(Blue)
- Немає в наявності
- Код: MD 0950-57(Blue)
162 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яна іграшка Рибалка MD 0950 - 57, магнітні фігури, вудка Синій, Від 3 - х років, MD 0950 - 57(Blue) — якісна дитяча іграшка, яка підходить для гри вдома, розвитку корисних навичок і цікавого дозвілля. Рекомендований вік: Від 3-х років.
- Користь: розвиває спритність, координацію та уважність.
- Матеріал: Дерево.
- Колір: Синій.
- Пакування: Пластикова коробка.
- Розмір: 12.5x9.5x4 мм.
Іграшка стане чудовим варіантом для подарунка дитині, занять за методиками раннього розвитку та щоденної корисної гри.
Замовляйте в інтернет-магазині SofiToys з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Рибалка |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Пластикова коробка |
| Довжина упаковки | 125 мм |
| Ширина упакування | 95 мм |
| Висота упаковки | 40 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 12.5 |
| Вікова група | Від 3 років |
| Габарити: ширина | 9.5 |
| Габарити: висота | 4 |
| Вид | Розвивальна іграшка |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Паковання | Металева коробка |
| Найменування різновиду | Синій |
- Ціна: 162 ₴


