Новинка

Рамка вкладиш Годинник Limo Toy MD 1270 зі шнурівкою, 18 см Заяць, 12 ел., Від 3-х років, MD 1270-2
- Немає в наявності
- Код: MD 1270-2
206 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рамка вкладиш Годинник Limo Toy MD 1270 зі шнурівкою, 18 см Заяць, 12 ел., Від 3 - х років, MD 1270 - 2 — якісна дитяча іграшка, яка підходить для гри вдома, розвитку корисних навичок і цікавого дозвілля. Рекомендований вік: Від 3-х років.
- Користь: розвиває координацію рук, посидючість і дрібну моторику.
- Матеріал: Дерево.
- Комплектація: 12 елементів.
- Колір: Різні кольори.
- Пакування: Картонна коробка.
- Розмір: 180x180x13 мм.
Іграшка стане чудовим варіантом для подарунка дитині, занять за методиками раннього розвитку та щоденної корисної гри.
Замовляйте в інтернет-магазині SofiToys з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Рамка-вкладиш |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 12 шт. |
| Особливості | Пазл |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Діаметр | 180 мм |
| Висота | 13 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 25 мм |
| Ширина упакування | 185 мм |
| Висота упаковки | 185 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 2.5 |
| Вікова група | Від 3 років |
| Габарити: ширина | 18.5 |
| Габарити: висота | 18.5 |
| Вид | Сортер |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Найменування різновиду | Заєць |
- Ціна: 206 ₴


