
Пісочний набір Самоскид "Смайл" №1 Colorplast 0121 Червоний
- Готово до відправки
- Код: 0121(Red)
189 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Пісочний набір Самоскид "Смайл" №1 Colorplast 0121 Червоний
Пісочний набір Самоскид "Смайл" №1 Colorplast 0121 Червоний — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Самоскид «Смаіл» №1 з лопаткою та грабельками — це ідеальний подарунок для малюків від 3 років. Ця яскрава та функціональна машинка не лише розважить вашу дитину, а й допоможе їй розвивати фантазію, придумуючи безліч ігор.
Особливості та переваги: Функціональність: Самоскид має відкидний кузов, в якому можна перевозити пісок, камінці чи інші іграшки. Серед важливих особливостей товару варто відзначити: пластику, машинка.
Замовляйте зараз, щоб доповнити дитячі ігри цікавою та практичною іграшкою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Colorplast |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 175 мм |
| Довжина | 235 мм |
| Висота | 155 мм |
| Вага | 280 г |
| Упаковка | Сітка |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 3 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 23.5 |
| Габарити: ширина | 17.5 |
| Габарити: висота | 15.5 |
| Вид | Пісочні набори |
| Вага товару | 0.28 |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Для хлопчиків |
| Найменування різновиду | Червоний |
- Ціна: 189 ₴


