Новинка

Дитяча іграшка "Каталка" ТехноК 6986TXK Червоний
- Немає в наявності
- Код: 6986TXK(Red)
248 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча каталка: корисна гра для дитини
Дитяча іграшка "Каталка" ТехноК 6986TXK Червоний — це дитяча каталка для цікавої гри, розвитку та позитивних емоцій. Товар добре підходить для дому, занять із батьками та приємного подарунка дитині.
Іграшка підходить дітям Від 18 міс, виготовлена з матеріалу Пластик. Вона зручна для дитячих рук, викликає інтерес із перших хвилин і допомагає дитині проводити час із користю щодня.
Переваги:
- Спонукає дитину більше рухатися та досліджувати простір.
- Зручна для активних ігор вдома та на прогулянці.
- Яскравий дизайн робить іграшку помітною та улюбленою.
Що розвиває:
- Загальну моторику
- Координацію рухів
- Активність
- Упевненість у русі
Основні характеристики:
- Матеріал: Пластик
- Рекомендований вік: Від 18 міс
- Особливості: Звуковые эффекты
- Колір: Червоний
- Розмір: 63.5 x 18 x 13.5 см
- Упаковка: Без упаковки
Замовляйте товар в інтернет-магазині SofiToys та обирайте якісні дитячі іграшки для розвитку, активної гри й щоденної радості малюка.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Довжина | 63.5 см |
| Ширина | 18 см |
| Висота | 13.5 см |
| Вага | 0.295 кг |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 63.5 |
| Габарити: ширина | 18 |
| Габарити: висота | 13.5 |
| Матеріал | Пластик |
| Вага товару | 0.295 |
| Вік | Від 18 міс |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Паковання | Без паковання |
| Стать | Унісекс |
| Найменування різновиду | Червоний |
| Основні | |
| Вид | М'яч |
| Тип | Іграшка-каталка на паличці |
- Ціна: 248 ₴


