Новинка

Дитяча лійка "Садова" Mtoys 10110 Зелений
- Немає в наявності
- Код: 10110(Green)
67 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча лійка "Садова" Mtoys 10110 Зелений
Дитяча лійка "Садова" Mtoys 10110 Зелений — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Іграшкова лійка «Садова» — це чудовий подарунок для вашого малюка, який любить допомагати батькам. Вона дозволить дитині відчути себе справжнім садівником і навчитися доглядати за рослинами.
Особливості та переваги: Допомога по господарству: З цією лійкою малюк зможе самостійно поливати домашні квіти або рослини на дачі, що розвиває відповідальність та любов до природи .
Додавайте товар у кошик та тіште дитину корисною іграшкою для активної гри й розвитку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mtoys |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Лійка |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Висота | 140 мм |
| Упаковка | Без упаковки |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 23 |
| Габарити: ширина | 6 |
| Габарити: висота | 14 |
| Вид | Розвивальні |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Найменування різновиду | Зелений |
- Ціна: 67 ₴


