Новинка

Логіка -баланс MY8805 10 змінних карток Рожевий
- Готово до відправки
- Код: MY8805(Pink)
280 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розвивальний сортер: корисна гра для дитини
Логіка -баланс MY8805 10 змінних карток Рожевий — це розвивальний сортер для цікавої гри, розвитку та позитивних емоцій. Товар добре підходить для дому, занять із батьками та приємного подарунка дитині.
Іграшка підходить дітям Від 3-х років, виготовлена з матеріалу Пластик, у наборі 6 елементів. Вона зручна для дитячих рук, викликає інтерес із перших хвилин і допомагає дитині проводити час із користю щодня.
Переваги:
- Зручний формат для знайомства з формами та кольорами.
- Деталі адаптовані для дитячих рук.
- Підходить для занять вдома, у дитячому садку та в дорозі.
Що розвиває:
- Логіку
- Порівняння форм і кольорів
- Дрібну моторику
- Концентрацію уваги
Основні характеристики:
- Матеріал: Пластик
- Рекомендований вік: Від 3-х років
- Кількість елементів: 6
- Колір: Рожевий
- Розмір: 240 x 175 x 20 см
- Упаковка: Картонна коробка
Замовляйте товар в інтернет-магазині SofiToys та обирайте якісні дитячі іграшки для розвитку, активної гри й щоденної радості малюка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Балансир |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Кількість складових елементів | 6 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 20 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 275 мм |
| Ширина упакування | 205 мм |
| Висота упаковки | 35 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Призначення | Для дітей |
| Габарити: довжина | 27.5 |
| Кількість гравців | Для 1 |
| Вікова група | Від 3 років |
| Габарити: ширина | 20.5 |
| Габарити: висота | 3.5 |
| Вид | Гра-головоломка |
| Жанр | Розважальні |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Мови | Мовонезалежний |
| Паковання | Демонстраційно-відкрита |
| Найменування різновиду | Рожевий |
- Ціна: 280 ₴


