Новинка

Музична іграшка "Бінокль" Chimstar QF366-048 Жовтий
- Готово до відправки
- Код: QF366-048(Yellow)
391 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Музична іграшка: корисна гра для дитини
Музична іграшка "Бінокль" Chimstar QF366-048 Жовтий — це музична іграшка для цікавої гри, розвитку та позитивних емоцій. Товар добре підходить для дому, занять із батьками та приємного подарунка дитині.
Іграшка підходить дітям Від 18 міс, виготовлена з матеріалу Пластик. Вона зручна для дитячих рук, викликає інтерес із перших хвилин і допомагає дитині проводити час із користю щодня.
Переваги:
- Яскраве оформлення та зрозумілі ігрові елементи.
- Підходить для перших музичних експериментів малюка.
- Робить гру більш емоційною та захопливою.
Що розвиває:
- Слухове сприйняття
- Відчуття ритму
- Пам’ять і увагу
- Емоційну чуйність
Основні характеристики:
- Матеріал: Пластик
- Рекомендований вік: Від 18 міс
- Особливості: Воспроизведение звуков/фраз людей|Мелодии|Световые эффекты|Звуковые эффекты
- Живлення: 2 батарейки типа АА (в комплект не входят)
- Колір: Жовтий
- Розмір: 19 x 15 x 4 см
Замовляйте товар в інтернет-магазині SofiToys та обирайте якісні дитячі іграшки для розвитку, активної гри й щоденної радості малюка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Discover |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Навчальна гра |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Жовтий |
| Особливості | Відтворення звуків/фраз людей, Мелодії, Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 15 см |
| Довжина | 19 см |
| Висота | 4 см |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Кількість | 1 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Регулятор гучності | Так |
| Функція автоматичного відключення | Так |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 200 мм |
| Ширина упакування | 160 мм |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Основні атрибути | |
| Стать | Для хлопчиків |
| Користувальницькі характеристики | |
| Функція автоматичного вимкнення | Так |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 20 |
| Габарити: ширина | 16 |
| Габарити: висота | 6 |
| Вид | Музична іграшка |
| Вік | Від 18 міс |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Паковання | Демонстраційно-відкрита |
| Живлення іграшки | 2 батарейки типу АА (до комплекту не входять) |
| Найменування різновиду | Жовтий |
- Ціна: 391 ₴


