
Дитяча іграшка "Тачка" ТехноК 1226TXK довжина 57 см Червоний
- Готово до відправки
- Код: 1226TXK(Red)
356 ₴
Дитяча іграшка "Тачка" ТехноК 1226TXK довжина 57 см Червоний
Дитяча іграшка "Тачка" ТехноК 1226TXK довжина 57 см Червоний — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Ця чудова тачка — ідеальна іграшка, яка дозволить вашій дитині уявити себе справжнім садівником. Гра з нею стане більш реалістичною, адже малюк зможе перевозити пісок, листя чи іграшки, відчуваючи себе дорослим помічником.
Особливості та переваги: Універсальність: Тачка підходить для ігор з піском і снігом, тому нею можна користуватися цілий рік, на прогулянці чи в саду. Серед важливих особливостей товару варто відзначити: 57 см.
Оформлюйте замовлення, якщо шукаєте вдалий варіант для щоденних ігор, дозвілля та розвитку дитини.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Тачка садова |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Упаковка | Сітка |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Ширина | 220 мм |
| Довжина | 570 мм |
| Висота | 215 мм |
| Вага | 616 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 57 |
| Габарити: ширина | 22 |
| Габарити: висота | 21.5 |
| Вид | Один предмет |
| Вага товару | 0.616 |
| Вік | Від 12 міс |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Розмір, см | 22х21,5х57 |
| Найменування різновиду | Червоний |
- Ціна: 356 ₴


