Новинка

Іграшка для купання "Кораблик" ТехноК 6603TXK Зелений
- Готово до відправки
- Код: 6603TXK(Green)
23 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшка для ванної: корисна гра для дитини
Іграшка для купання "Кораблик" ТехноК 6603TXK Зелений — це іграшка для ванної для цікавої гри, розвитку та позитивних емоцій. Товар добре підходить для дому, занять із батьками та приємного подарунка дитині.
Іграшка підходить дітям Від 12 міс, виготовлена з матеріалу Пластик. Вона зручна для дитячих рук, викликає інтерес із перших хвилин і допомагає дитині проводити час із користю щодня.
Переваги:
- Захоплива гра під час купання.
- Підходить для домашньої ванни та щоденного використання.
- Допомагає перетворити водні процедури на улюблений ритуал.
Що розвиває:
- Уяву та сюжетну гру
- Сенсорне сприйняття
- Координацію рухів
- Інтерес до самостійного купання
Основні характеристики:
- Матеріал: Пластик
- Рекомендований вік: Від 12 міс
- Особливості: Плавающая
- Колір: Зелений
- Розмір: 52 x 115 x 60 см
- Упаковка: Без упаковки
Замовляйте товар в інтернет-магазині SofiToys та обирайте якісні дитячі іграшки для розвитку, активної гри й щоденної радості малюка.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Тип | Іграшка |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Особливості | Плаваюча |
| Ширина | 115 мм |
| Довжина | 52 мм |
| Висота | 60 мм |
| Вага | 18 г |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 5.2 |
| Габарити: ширина | 11.5 |
| Габарити: висота | 6 |
| Вид | Один предмет |
| Вага товару | 0.018 |
| Вік | Від 12 міс |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Паковання | Без паковання |
| Стать | Унісекс |
| Розмір, см | 11,5х6х5,2 см |
| Найменування різновиду | Зелений |
- Ціна: 23 ₴


