Новинка

Дитяча іграшка "Відерко Б" ТехноК 1288TXK Зелений
- Готово до відправки
- Код: 1288TXK(Green)
86 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча іграшка "Відерко Б" ТехноК 1288TXK Зелений
Дитяча іграшка "Відерко Б" ТехноК 1288TXK Зелений — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Збираєтеся на відпочинок з дітьми в пісочницю чи на берег моря? Тоді це яскраве відерце стане незамінним атрибутом вашого літнього дозвілля.
Воно ідеально підходить для перенесення піску, води, камінців та інших іграшок. Серед важливих особливостей товару варто відзначити: пластику.
Обирайте цей товар вже сьогодні, щоб подарувати дитині цікаву гру та нові яскраві емоції.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Відерце |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 200 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Висота | 180 мм |
| Вага | 125 г |
| Упаковка | Без упаковки |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 15 |
| Габарити: ширина | 20 |
| Габарити: висота | 18 |
| Вид | Один предмет |
| Вага товару | 0.125 |
| Вік | Від 12 міс |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Розмір, см | 20х18х15 см |
| Найменування різновиду | Зелений |
- Ціна: 86 ₴


