
Дитячий набір "лопатка велика з дерев'яною ручкою" ТехноК 2902TXKКр Синій
- Немає в наявності
- Код: 2902TXK(Blue)
113 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Дитячий набір "лопатка велика з дерев'яною ручкою" ТехноК 2902TXKКр Синій
Дитячий набір "лопатка велика з дерев'яною ручкою" ТехноК 2902TXKКр Синій — вдалий вибір для тих, хто шукає дитячі лопати зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Ця лопата з великою дерев'яною ручкою — незамінний інструмент, який допоможе вашій дитині уявити себе справжнім садівником. Гра з нею стане більш реалістичною, дозволяючи малюку відчути себе дорослим і відповідальним.
Особливості та переваги: Універсальне застосування: Іграшка підходить для ігор з піском та снігом, тому нею можна користуватися цілий рік. Серед важливих особливостей товару варто відзначити: пластику.
Замовляйте зараз, щоб доповнити дитячі ігри цікавою та практичною іграшкою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Лопата |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Синій |
| Ширина | 190 мм |
| Довжина | 750 мм |
| Висота | 80 мм |
| Вага | 210 г |
| Упаковка | Без упаковки |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 75 |
| Габарити: ширина | 19 |
| Габарити: висота | 8 |
| Вид | Один предмет |
| Вага товару | 0.21 |
| Вік | Від 12 міс |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Розмір, см | 19х8х75 |
| Найменування різновиду | Синій |
- Ціна: 113 ₴


