Новинка

Дитяча іграшка "Набір пісочний К" ТехноК 1431TXK у сітці Синій
- Немає в наявності
- Код: 1431TXK(Blue)
113 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча іграшка "Набір пісочний К" ТехноК 1431TXK у сітці Синій
Дитяча іграшка "Набір пісочний К" ТехноК 1431TXK у сітці Синій — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Цей простий, але захопливий набір для гри в піску — чудовий вибір для вашої дитини, щоб весело та цікаво провести час на свіжому повітрі. Особливості та переваги: Повний комплект: У набір входять усі необхідні інструменти для творчих ігор: сито, лопатка і 4 формочки .
Компактність: Набір легко поміститься в дитячий візочок або сумку, тому його завжди можна взяти з собою на прогулянку в парк, у пісочницю або на пляж.
Замовляйте зараз, щоб доповнити дитячі ігри цікавою та практичною іграшкою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Синій |
| Ширина | 260 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Висота | 210 мм |
| Вага | 180 г |
| Упаковка | Сітка |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 6 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 7 |
| Габарити: ширина | 26 |
| Габарити: висота | 21 |
| Вид | Пісочні набори |
| Вага товару | 0.18 |
| Вік | Від 12 міс |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Розмір, см | 26х21х7 |
| Найменування різновиду | Синій |
- Ціна: 113 ₴


