Новинка

Дитячий розвиваючий сортер "Автомобіль" ТехноК 5927TXK Рожевий
- Немає в наявності
- Код: 5927TXK(Red)
213 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча машинка: корисна гра для дитини
Дитячий розвиваючий сортер "Автомобіль" ТехноК 5927TXK Рожевий — це дитяча машинка для цікавої гри, розвитку та позитивних емоцій. Товар добре підходить для дому, занять із батьками та приємного подарунка дитині.
Іграшка підходить дітям Від 12 міс, виготовлена з матеріалу Пластик. Вона зручна для дитячих рук, викликає інтерес із перших хвилин і допомагає дитині проводити час із користю щодня.
Переваги:
- Зручний формат для знайомства з формами та кольорами.
- Деталі адаптовані для дитячих рук.
- Підходить для занять вдома, у дитячому садку та в дорозі.
Що розвиває:
- Логіку
- Порівняння форм і кольорів
- Дрібну моторику
- Концентрацію уваги
Основні характеристики:
- Матеріал: Пластик
- Рекомендований вік: Від 12 міс
- Колір: Рожевий
- Розмір: 155 x 255 x 170 см
- Упаковка: Сітка
Замовляйте товар в інтернет-магазині SofiToys та обирайте якісні дитячі іграшки для розвитку, активної гри й щоденної радості малюка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сортер |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 12 міс |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 155 мм |
| Ширина | 255 мм |
| Висота | 170 мм |
| Вага | 305 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Сітка |
| Довжина упаковки | 155 мм |
| Ширина упакування | 255 мм |
| Висота упаковки | 170 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 15.5 |
| Вікова група | Від 1 року |
| Габарити: ширина | 25.5 |
| Габарити: висота | 17 |
| Вид | Транспорт |
| Вага товару | 0.305 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Розмір, см | 25,5х17х15,5 |
| Найменування різновиду | Рожевий |
- Ціна: 213 ₴


