
Дитяча іграшка "Самоскид" ТехноК 4852TXK Червоно-Синій
- Готово до відправки
- Код: 4852TXK(Red-Blue)
656 ₴
Дитяча іграшка "Самоскид" ТехноК 4852TXK Червоно-Синій
Дитяча іграшка "Самоскид" ТехноК 4852TXK Червоно-Синій — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Цей іграшковий «Самоскид» — універсальна спецтехніка, яка стане незамінним помічником для вашого малюка на будівництві чи в кар'єрі. Завдяки футуристичному дизайну та функціональності, він подарує безліч годин захопливих ігор.
Особливості та переваги: Функціональність: Самоскид має поворотну кабіну та великий відкидний кузов об'ємом 3.0 дм³, у якому зручно перевозити пісок та інші вантажі.
Обирайте цей товар вже сьогодні, щоб подарувати дитині цікаву гру та нові яскраві емоції.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Вантажівка, самоскид |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 470 мм |
| Довжина | 225 мм |
| Висота | 255 мм |
| Вага | 1095 г |
| Стан | Новий |
| Основні атрибути | |
| Паковання | Без паковання |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 22.5 |
| Габарити: ширина | 47 |
| Габарити: висота | 25.5 |
| Вид | Транспорт |
| Вага товару | 1.095 |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір, см | 47х25,5х22,5 |
| Найменування різновиду | Червоно-синій |
- Ціна: 656 ₴


