
Дитяча машинка "Бензовоз" ТехноК 6337TXK Помаранчевий
- Готово до відправки
- Код: 6337TXK(Orange)
287 ₴
Дитяча машинка "Бензовоз" ТехноК 6337TXK Помаранчевий
Дитяча машинка "Бензовоз" ТехноК 6337TXK Помаранчевий — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Іграшка «Бензовоз» — це чудовий вибір для колекції будь-якого хлопчика, який цікавиться спецтехнікою. Вона не лише подарує багато годин захопливих ігор, але й виконає важливу навчально-пізнавальну функцію.
Особливості та переваги: Реалістичний дизайн: Бензовоз виглядає як справжній, а його цистерна оснащена клапаном, який відкривається і закривається . Серед важливих особливостей товару варто відзначити: пластику, машинка.
Оформлюйте замовлення, якщо шукаєте вдалий варіант для щоденних ігор, дозвілля та розвитку дитини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Вантажівка, самоскид |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Помаранчевий |
| Ширина | 310 мм |
| Довжина | 195 мм |
| Висота | 200 мм |
| Вага | 485 г |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 19.5 |
| Габарити: ширина | 31 |
| Габарити: висота | 20 |
| Вид | Транспорт |
| Вага товару | 0.485 |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Паковання | Без паковання |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір, см | 31х20х19,5 |
| Найменування різновиду | Жовтогарячий |
- Ціна: 287 ₴


