Новинка

Дитяча машинка "Самоскид "Титан" ТехноК 0991TXK Синій
- Немає в наявності
- Код: 0991TXK(Blue)
239 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча машинка "Самоскид "Титан" ТехноК 0991TXK Синій
Дитяча машинка "Самоскид "Титан" ТехноК 0991TXK Синій — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Ця велика і міцна пластикова вантажівка сучасного дизайну — ідеальна іграшка для активних ігор вдома та на свіжому повітрі. Вона стане незамінним помічником для вашого малюка в перевезенні піску, іграшок та інших вантажів.
Особливості та переваги: Міцна конструкція: Машинка виготовлена з високоякісного пластику, який є стійким до дощу, снігу та низьких температур . Серед важливих особливостей товару варто відзначити: пластикова, пластику, Машинка, машинку, машинка.
Додавайте товар у кошик та тіште дитину корисною іграшкою для активної гри й розвитку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Вантажівка, самоскид |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Синій |
| Ширина | 310 мм |
| Довжина | 195 мм |
| Висота | 200 мм |
| Вага | 450 г |
| Стан | Новий |
| Основні атрибути | |
| Паковання | Без паковання |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 19.5 |
| Габарити: ширина | 31 |
| Габарити: висота | 20 |
| Вид | Транспорт |
| Вага товару | 0.45 |
| Вік | Від 12 міс |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір, см | 31х20х19,5 |
| Найменування різновиду | Синій |
- Ціна: 239 ₴


