
Дитяча машинка "Позашляховик Army" ТехноК 4616TXK Хакі
- Готово до відправки
- Код: 4616TXK(Khaki)
383 ₴
Дитяча машинка "Позашляховик Army" ТехноК 4616TXK Хакі
Дитяча машинка "Позашляховик Army" ТехноК 4616TXK Хакі — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Нова машинка — це завжди бажаний подарунок для будь-якого хлопчика, який відкриває двері у світ захопливих пригод. Саме для шанувальників великих джипів ми пропонуємо позашляховик ALLROAD з реалістичним дизайном та міцною конструкцією.
Особливості та переваги: Готовий до бездоріжжя: Великі колеса з яскравим протектором легко долають різні перешкоди, дозволяючи відправитися в захопливі пригоди по бездоріжжю. Серед важливих особливостей товару варто відзначити: машинка, машинкою.
Оформлюйте замовлення, якщо шукаєте вдалий варіант для щоденних ігор, дозвілля та розвитку дитини.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Хакі |
| Ширина | 230 мм |
| Довжина | 375 мм |
| Висота | 200 мм |
| Вага | 650 г |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Без упаковки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 37.5 |
| Габарити: ширина | 23 |
| Габарити: висота | 20 |
| Вид | Один предмет |
| Вага товару | 0.65 |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір, см | 52х45,5х37,5 |
| Найменування різновиду | Хакі |
| Основні | |
| Тип | Позашляховик |
| Тематика | Військова |
- Ціна: 383 ₴


