Новинка

Дитяча каталка на паличці Bambi 198-13 Жовто-Помаранчевий
- Немає в наявності
- Код: 198-13(Yellow-Orange)
239 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча каталка: корисна гра для дитини
Дитяча каталка на паличці Bambi 198-13 Жовто-Помаранчевий — це дитяча каталка для цікавої гри, розвитку та позитивних емоцій. Товар добре підходить для дому, занять із батьками та приємного подарунка дитині.
Іграшка підходить дітям Від 2-х років, виготовлена з матеріалу Пластик. Вона зручна для дитячих рук, викликає інтерес із перших хвилин і допомагає дитині проводити час із користю щодня.
Переваги:
- Спонукає дитину більше рухатися та досліджувати простір.
- Зручна для активних ігор вдома та на прогулянці.
- Яскравий дизайн робить іграшку помітною та улюбленою.
Що розвиває:
- Загальну моторику
- Координацію рухів
- Активність
- Упевненість у русі
Основні характеристики:
- Матеріал: Пластик
- Рекомендований вік: Від 2-х років
- Особливості: Звуковые эффекты
- Розмір: 25 x 21 x 10 см
- Упаковка: Пакет
Замовляйте товар в інтернет-магазині SofiToys та обирайте якісні дитячі іграшки для розвитку, активної гри й щоденної радості малюка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Іграшка-каталка на паличці |
| Вид | Краб |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Довжина | 25 см |
| Ширина | 21 см |
| Висота | 10 см |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 25 |
| Габарити: ширина | 21 |
| Габарити: висота | 10 |
| Матеріал | Пластик |
| Вік | Від 2 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Паковання | Пакет |
| Стать | Унісекс |
| Найменування різновиду | Жовто-жовтогарячий |
- Ціна: 239 ₴


