Новинка

Дерев'яна іграшка Шнурівка Bambi MD 2334 в металевому пеналі Серця, 12 ел., Від 12 міс, MD 2334-2
- Готово до відправки
- Код: MD 2334-2
311 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яна іграшка Шнурівка Bambi MD 2334 в металевому пеналі Серця, 12 ел., Від 12 міс, MD 2334 - 2 — якісна дитяча іграшка, яка підходить для гри вдома, розвитку корисних навичок і цікавого дозвілля. Рекомендований вік: Від 12 міс.
- Користь: розвиває координацію рук, посидючість і дрібну моторику.
- Матеріал: Дерево.
- Комплектація: 12 елементів.
- Колір: Різні кольори.
- Пакування: Картонна коробка.
- Розмір: 170x120x30 мм.
Іграшка стане чудовим варіантом для подарунка дитині, занять за методиками раннього розвитку та щоденної корисної гри.
Замовляйте в інтернет-магазині SofiToys з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Шнурівка |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 12 міс |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 12 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 30 мм |
| Вага | 200 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 170 мм |
| Ширина упакування | 120 мм |
| Висота упаковки | 30 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 17 |
| Вікова група | Від 1 року |
| Габарити: ширина | 12 |
| Габарити: висота | 3 |
| Вага товару | 0.2 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Розмір, см | 12х3х17 см |
| Найменування різновиду | Серця |
- Ціна: 311 ₴


