Новинка

Головоломка логіка-змійка Bambi 588-6A на планшетці Червоний 588-6A(Red)
- Готово до відправки
- Код: 588-6A(Red)
105 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Головоломка логіка-змійка Bambi 588-6A на планшетці Червоний 588-6A(Red)
Головоломка логіка-змійка Bambi 588-6A на планшетці Червоний 588-6A(Red) — це якісна головоломка змійка для дітей 6 років і старше. Модель чудово підходить для домашнього дозвілля, навчання через гру та цікавого подарунка.
Іграшка допомагає розвивати логіку, увагу, уяву, пам’ять і дрібну моторику. Завдяки продуманій конструкції вона захоплює з перших хвилин і підходить як для самостійної гри, так і для спільного дозвілля.
- Матеріал: Пластик
- Вік: Від 6 років
- Стать: Унисекс
- Тип: Кубик Рубіка
- Упаковка: Блістер
- Розмір: 22.5 x 15 x 8 см
Замовляйте оригінальні головоломки та розвиваючі іграшки в інтернет-магазині SofiToys з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Кубик Рубіка |
| Тип пазла | Головоломка |
| Вікова група | Від 6 років |
| Кількість складових елементів | 24 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Тематика | Абстракція |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Різновид головоломки | Кубик Рубика різної форми |
| Упаковка | |
| Упаковка | Блістер |
| Довжина упаковки | 225 мм |
| Ширина упакування | 150 мм |
| Висота упаковки | 80 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 22.5 см |
| Ширина | 15 см |
| Висота | 8 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 22.5 |
| Габарити: ширина | 15 |
| Габарити: висота | 8 |
| Вид | Головоломки |
| Вага товару | 0.2 |
| Вік | Від 6 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Паковання | Планшет |
| Стать | Унісекс |
| Розмір, см | 15 х 8 х 22 см |
| Найменування різновиду | Червоний |
- Ціна: 105 ₴


