Новинка

Музична іграшка Бубен HUANGER 789-2 на батарейках Жовтий
- Готово до відправки
- Код: 789-2(Yellow)
306 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Музична іграшка: корисна гра для дитини
Музична іграшка Бубен HUANGER 789-2 на батарейках Жовтий — це музична іграшка для цікавої гри, розвитку та позитивних емоцій. Товар добре підходить для дому, занять із батьками та приємного подарунка дитині.
Іграшка підходить дітям Від 6 міс, виготовлена з матеріалу Пластик. Вона зручна для дитячих рук, викликає інтерес із перших хвилин і допомагає дитині проводити час із користю щодня.
Переваги:
- Яскраве оформлення та зрозумілі ігрові елементи.
- Підходить для перших музичних експериментів малюка.
- Робить гру більш емоційною та захопливою.
Що розвиває:
- Слухове сприйняття
- Відчуття ритму
- Пам’ять і увагу
- Емоційну чуйність
Основні характеристики:
- Матеріал: Пластик
- Рекомендований вік: Від 6 міс
- Особливості: Мелодии|Звуковые эффекты
- Колір: Жовтий
- Розмір: 200 x 190 x 50 см
- Упаковка: Картонна коробка
Замовляйте товар в інтернет-магазині SofiToys та обирайте якісні дитячі іграшки для розвитку, активної гри й щоденної радості малюка.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HUANGER |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Бубон |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 6-ти місяців |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Жовтий |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Висота | 50 мм |
| Вага | 200 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 20 |
| Габарити: ширина | 19 |
| Габарити: висота | 5 |
| Вид | Музична іграшка |
| Вага товару | 0.2 |
| Вік | Від 6 міс |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Паковання | Демонстраційно-відкрита |
| Розмір, см | 19х5х20 см |
| Найменування різновиду | Жовтий |
- Ціна: 306 ₴


