Новинка

Дошка для малювання SK0024 Червоний, від 3 років
- Немає в наявності
- Код: SK 0024(Blue-Red)
457 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дошка для малювання SK0024 Червоний, від 3 років
Дошка для малювання SK0024 Червоний, від 3 років — практичний варіант для дитячої творчості, навчання та корисного дозвілля. Товар представлений брендом Limo Toy.
Така модель допомагає дитині проводити час цікаво та з користю: створює зручний простір для перших творчих занять, допомагає розвивати уяву, координацію та посидючість, чудово підходить для домашніх ігор і навчання.
- рекомендований вік: від 3 років
- матеріал: Пластик
- колір: Червоний
- розмір: 35×28×2 см
- упаковка: Картонная коробка
- особливості: Звуковые эффекты|Мелодии|Воспроизведение звуков/фраз людей
- підходить для дому, подарунка та занять із дитиною
Замовляйте в інтернет-магазині SofiToys — тут ви знайдете товари для розвитку, творчості та навчання дітей.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Червоний |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Нове |
| Розміри | |
| Ширина | 28 мм |
| Довжина | 35 мм |
| Висота | 2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 35 |
| Габарити: ширина | 28 |
| Габарити: висота | 2 |
| Вид | Розвивальна іграшка |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Живлення іграшки | 3 батарейки типу ААА (до комплекту не входять) |
| Найменування різновиду | Синій – Червоний |
| Тип | Звуковий плакат |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Мелодії, Відтворення звуків/фраз людей |
| Тип живлення | Батарейки |
| Регулятор гучності | Да |
| Функція автоматичного вимкнення | Да |
| Паковання | Картонна коробка |
| Ширина паковання | 280.0 |
| Довжина паковання | 350.0 |
| Висота паковання | 20.0 |
| Кількість | 1 |
| Мови | Український |
- Ціна: 457 ₴


