Новинка

Іграшка "Набір для гри в хокей ТехноК", 5576TXK Червоний
- Готово до відправки
- Код: 5576TXK(Red)
164 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшка "Набір для гри в хокей ТехноК", 5576TXK Червоний
Іграшка "Набір для гри в хокей ТехноК", 5576TXK Червоний — вдалий вибір для тих, хто шукає різні іграшки для вулиці зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Тепер грати в улюблений хокей стало ще простіше! "Набір для гри у хокей ТехноК" (арт.
5576) — це універсальний комплект, який дозволить дитині насолоджуватися грою в будь-яку пору року. Серед важливих особливостей товару варто відзначити: 71 см.
Обирайте цей товар вже сьогодні, щоб подарувати дитині цікаву гру та нові яскраві емоції.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип гри | Хокей |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 135 мм |
| Довжина | 710 мм |
| Висота | 70 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Сітка |
| Ширина упакування | 135 мм |
| Довжина упаковки | 710 мм |
| Висота упаковки | 70 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 71 |
| Габарити: ширина | 13.5 |
| Габарити: висота | 7 |
| Тип | Спортивні та активні ігри |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Найменування різновиду | Червоний |
- Ціна: 164 ₴


