Новинка

Музичний телефончик, що розвиває PL-721-46, батарейки, озвучений Укр. мовою, веселі фрази Помаранчевий
- Немає в наявності
- Код: PL-721-46(Orange)
250 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Музична іграшка: корисна гра для дитини
Музичний телефончик, що розвиває PL-721-46, батарейки, озвучений Укр. мовою, веселі фрази Помаранчевий — це музична іграшка для цікавої гри, розвитку та позитивних емоцій. Товар добре підходить для дому, занять із батьками та приємного подарунка дитині.
Іграшка підходить дітям Від 12 міс, виготовлена з матеріалу Пластик. Вона зручна для дитячих рук, викликає інтерес із перших хвилин і допомагає дитині проводити час із користю щодня.
Переваги:
- Яскраве оформлення та зрозумілі ігрові елементи.
- Підходить для перших музичних експериментів малюка.
- Робить гру більш емоційною та захопливою.
Що розвиває:
- Слухове сприйняття
- Відчуття ритму
- Пам’ять і увагу
- Емоційну чуйність
Основні характеристики:
- Матеріал: Пластик
- Рекомендований вік: Від 12 міс
- Особливості: Воспроизведение звуков/фраз людей|Мелодии|Световые эффекты|Звуковые эффекты
- Колір: Помаранчевий
- Розмір: 15 x 6 x 4 см
- Упаковка: Картонна коробка
Замовляйте товар в інтернет-магазині SofiToys та обирайте якісні дитячі іграшки для розвитку, активної гри й щоденної радості малюка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Країна іграшок |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Телефон |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Помаранчевий |
| Особливості | Відтворення звуків/фраз людей, Мелодії, Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Мови | Український |
| Ширина | 6 см |
| Довжина | 15 см |
| Висота | 4 см |
| Вага | 200 г |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Кількість | 1 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Регулятор гучності | Так |
| Функція автоматичного відключення | Так |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 220 мм |
| Ширина упакування | 135 мм |
| Висота упаковки | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Функція автоматичного вимкнення | Так |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 22 |
| Габарити: ширина | 13.5 |
| Габарити: висота | 5 |
| Вага товару | 0.2 |
| Вік | Від 12 міс |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Паковання | Планшет |
| Стать | Унісекс |
| Розмір, см | 13,5х5х22 см |
| Найменування різновиду | Жовтогарячий |
- Ціна: 250 ₴


