Новинка

Дитячий ксилофон Y9093 Блакитний музична іграшка
- Готово до відправки
- Код: Y9093(Blue)
103 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий ксилофон Y9093 Блакитний музична іграшка — це яскрава дитяча іграшка, яка поєднує захопливу гру, знайомство зі звуками та розвиток корисних навичок.
Модель чудово підійде для домашніх ігор, перших творчих занять та подарунка дитині. Игрушка помогает развивать и поддерживать интерес к музыке: она розвиває слух, відчуття ритму, дрібну моторику та координацію.
- Рекомендований вік: Від 12 міс
- Матеріал: пластик
- Розмір: 160 x 55 x 20
- Особливості: Мелодії, Звукові ефекти
Замовляйте у SofiToys — обирайте якісні музичні іграшки для веселих і корисних дитячих занять.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Ксилофон, металофон |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Блакитний |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Висота | 20 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 20.5 |
| Габарити: ширина | 19.5 |
| Габарити: висота | 2 |
| Вид | Ксилофони |
| Вік | Від 12 міс |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Паковання | Планшет |
| Найменування різновиду | Блакитний |
- Ціна: 103 ₴


