Новинка

Дитяча іграшка "Відерце А" ТехноК 0472TXK об'єм 1 л Блакитний
- Немає в наявності
- Код: 0472TXK(Blue)
48 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча іграшка "Відерце А" ТехноК 0472TXK об'єм 1 л Блакитний
Дитяча іграшка "Відерце А" ТехноК 0472TXK об'єм 1 л Блакитний — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Плануєте відпочинок із дітьми в пісочниці чи на березі моря? Тоді без яскравого відерця не обійтися!
Це обов'язковий атрибут літнього дозвілля, що стане в пригоді для будь-яких дитячих ігор. Серед важливих особливостей товару варто відзначити: пластику.
Додавайте товар у кошик та тіште дитину корисною іграшкою для активної гри й розвитку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Відерце |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 160 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Висота | 145 мм |
| Об`єм | 1000 мл |
| Вага | 65 г |
| Упаковка | Без упаковки |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 13 |
| Габарити: ширина | 16 |
| Габарити: висота | 14.5 |
| Вид | Пісочні набори |
| Вага товару | 0.065 |
| Вік | Від 12 міс |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Найменування різновиду | Блакитний |
- Ціна: 48 ₴


